• Vladimír Komárek

    Bárka

    Položka č.: 719

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 10:50

    suchá jehla, 1968, 16,9 x 10,4 cm, sign. DU Komárek 68, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Vladimír Komárek

    Klec

    Položka č.: 720

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 10:51

    suchá jehla, 16,8 x 10,1 cm, sign DU V. Komárek 68, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Anděl

    Položka č.: 722

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 10:53

    dřevoryt, 1993, 18 x 12,5 cm, sign. DU V. Komárek, rám, PF 1994, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vladimír Komárek

    Kniha

    Položka č.: 723

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 10:54

    suchá jehla, 37,7 x 28,9 cm, sign. DU V. Komárek, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Vladimír Komárek

    Sad

    Položka č.: 724

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 10:55

    litografie, 15 x 7 cm, sign. DU V. Komárek, rám, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Eliška Konopiská

    Glagolská mše

    Položka č.: 725

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 10:56

    litografie, 1998, 44,7 x 32 cm, sign. PD Eliška Konopiská 98, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

  • Jan Konůpek

    Periferie

    Položka č.: 726

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 10:57

    rudka, papír, 1947, 24,5 x 35,5 cm, rám, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karl Korab

    (1937)

    Položka č.: 727

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 10:58

    litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 95/100

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karl Korab

    (1937)

    Položka č.: 728

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 10:59

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karl Korab

    (1937)

    Lapeni

    Položka č.: 729

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:00

    litografie, 32 x 48,5 cm, sign. PD K. Korab, č. 85/100

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Miloslav V. Koutecký

    (1910-1983)

    Muž s melouny

    Položka č.: 730

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:01

  • František Krasl

    (1912-1998)

    Dýmy

    Položka č.: 731

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:02

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • A. Krečmer

    Koně čuměj na zeď

    Položka č.: 732

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:03

    olej, sololit, 1977, 43,5 x 55 cm, sign. DU A. Krečmer 77, rám, na zadní straně popsáno: Seriál na pokračování 1) Koně čuměj na zeď 2) Koně nevjedi jak na to 3) …, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Rudolf Kremlička

    (1886-1932)

    Sedící žena

    Položka č.: 733

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:04

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Torzo

    Položka č.: 734

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:05

    litografie, 28 x 24 cm, sign. PD Kristofori, autorský tisk, prezident Lyry Pragensis, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Milada Kudrnová - Papežová

    Žába

    Položka č.: 735

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:06

    litografie, 1979, 53,5 x 40,5 cm, sign. PD Milada Papežová 1979, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře na VŠUP v Praze

  • Ladislav Kuklík

    17. listopad 1989

    Položka č.: 736

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:07

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Ladislav Kuklík

    Tváře

    Položka č.: 737

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:08

    lept, 1984, 59,5 x 49 cm, sgn. DU L. Kuklík 1984, papírová pasparta, č. 4/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

  • Oldřich Kulhánek

    Ex libris Mudr. Ivan Kraus

    Položka č.: 738

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:09

    litografie, 9,2 x 7 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 416 CZK (17 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Žena s hrozny ve vlasech (PF 2006)

    Položka č.: 739

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:10

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Výkřik

    Položka č.: 740

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:11

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • František Kupka

    (1871-1957)

    Akt studie z Fete de Neuilly

    Položka č.: 741

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:12

    tužka, papír, 19,5 x 14,5 cm, sign. PD Kupka, rám, žák prof. A. Studničky, Eisenmengera, zakladatel orfismu, čestný člen SVU Mánes, Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • František Kyncl

    (1934-2011)

    Položka č.: 742

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:13

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Aleš Lamr

    Postavy plameny

    Položka č.: 743

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:14

    litografie, 1993, 58 x 39 cm, sign. PD A. Lamr 93, č. 11/60, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Aleš Lamr

    Kameny stíny

    Položka č.: 744

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:15

    litografie, 1998, 59 x 39,5 cm, sign. PD A. Lamr 98, č. 2/50, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Carl Larsson

    (1853-1919)

    Matka a dcera

    Položka č.: 745

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:16

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jan Lauda

    (1896-1959)

    Medvěd (mísa)

    Položka č.: 746

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:17

    pálená glazovaná hlína, 1933, v. 19,3 cm, značeno Lauda, prémie SVÚ Mánes na rok 1933, místy drobná poškození, žák prof. S. Suchardy, J. Drahoňovského a J. Štursy, spoluzakladatel Nové skupiny, člen SVU Mánes

  • Fernand Léger

    (1881-1955)

    Klíče

    Položka č.: 747

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:18

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Leška?

    Ležící

    Položka č.: 748

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:19

    linoryt, 18,5 x 37,5 cm, rám, č. 8/50

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Kamil Lhoták

    Dr. F. Dvořák, PF 1979

    Položka č.: 749

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:20