• Berto Monetti

    Ležící ženský akt

    Položka č.: 794

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:05

    tuš, kvaš, papír, 20,8 x 29,5 cm, sign. PD Monetti, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Skloněný ženský akt

    Položka č.: 795

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:06

    lavírovaná kresba tuší, 1982, 20,8 x 29,6 cm, sign. DU Monetti 82, zvlněný a pokrčený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt v punčochách

    Položka č.: 796

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:07

    tuš, kvaš, papír, 1985, 33,9 x 24,5 cm, sign. LD Monetti 85, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Klečící žena

    Položka č.: 797

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:08

    kvaš, tuš, papír, 1982, 20,8 x 29,5 cm, sign. LD Monetti 82, vzadu nalepen štítek s popisem, lehce zvlněný papír

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 798

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:09

    lavírovaná kresba tuší, 1974, 39 x 24 cm, sign. LD Monetti 74, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Sedící akt

    Položka č.: 799

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:10

    tuš, kvaš, papír, 1987, 36,7 x 24,8 cm, sign. DU Monetti 87

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Přítelkyně

    Položka č.: 800

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:11

    uhel, lak, papír, 1979, 49,9 x 27,8 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 801

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:12

    lavírovaná kresba tuší, běloba, koláž, papír, 1988, 47,5 x 32,8 cm, sign. PD Monetti 88

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Schoulená

    Položka č.: 802

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:13

    lavírovaná kresba tuší, 1988, 47,5 x 32,8 cm, sign. DU Monetti 88, uprostřed přeložený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Zápas

    Položka č.: 803

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:14

    tužka, papír, 1979, 47,9 x 31,6 cm, sign. DU Monetti 79, pokrčený, místy oškozený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 804

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Berto Monetti

    Opřený ženský akt

    Položka č.: 805

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:16

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Berto Monetti

    Nahé modelky

    Položka č.: 806

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:17

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Kobra

    Položka č.: 807

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:18

    lavírovaná kresba tuší, 1979, 42x 29,2 cm, sign. LD Monetti 79

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Sedící ženský akt

    Položka č.: 808

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:19

    lavírovaná kresba tuší, 1986, 20,9 x 29,5 cm, sign. PD Monetti 86, lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Berto Monetti

    Vyzývavý ženský akt

    Položka č.: 809

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:20

    tuš, kvaš, papír, 1987, 38,2 x 58,2 cm, sign. DU Monetti 87, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Berto Monetti

    Sedící nahé ženy s lahví červeného vína

    Položka č.: 810

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:21

    tuš, akvarel, kvaš, papír, 1987, 70 x 50 cm, sign. LD Monetti 87

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Berto Monetti

    Nahé modelky

    Položka č.: 811

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:22

    tuš, akvarel, kvaš, papír, 1987, 70 x 50 cm, sign. LD Monetti 87, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt

    Položka č.: 812

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:23

    lavírovaná kresba tuší, 1979, 69,5 x 49,8 cm, sign. LD Monetti 79, při okrajích lehce pokrčený papíár

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 813

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:24

    lavírovaná kresba tuší, 1976, 72,7 x 50,8 cm, sign. PD Monetti 76, při okrajích lehce zašpiněný a poškozený papír

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Berto Monetti

    Ženský akt s rukama ve vlasech

    Položka č.: 814

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:25

    tuš, kvaš, papír, 1987, 47,6 x 32,7 cm, sign. PD Monetti 87, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Berto Monetti

    Nahá dívka

    Položka č.: 815

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:26

    tuš, kvaš, papír, 1978, 49,7 x 35,7 cm, sign. PD Monetti 78

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Alois Moravec

    Na dvorku

    Položka č.: 816

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:27

    lept, 17 x 24,2 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Alois Moravec

    (1899-1897)

    Položka č.: 817

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:28

    lept, 13 x 8,5 cm, sign. PD Moravec, pravý dolní roh pokrčený

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vincenc Morstadt

    (1802-1875)

    Schwarzenberský palác

    Položka č.: 819

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:30

    ocelorytina, 18,4 x 12,2 cm, LD značeno v desce V. Morstadt del., rám, zažloutlé skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studium v Malířském ateliéru Karla Postla a jeho krajinářské školy na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Müller

    (1899-1977)

    Položka č.: 820

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:31

    litografie, 16,3 x 8,6 cm, PD značeno na kameni Karel Müller, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Miroslav Mužík

    Ohře, Louny

    Položka č.: 821

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:32

    olej, plátno, 2008, 90 x 90 cm, sign. LD MUŽÍK 08, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Mroslav Mužík

    Kostel Ohře-Louny

    Položka č.: 822

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:33

    akryl, plátno, 2016, 50 x 40 cm, sign. DU Mužík 16

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Miroslav Mužík

    Akt - Lipno

    Položka č.: 823

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:34

    akryl, plátno, 2016, 80 x 60 cm, sign. LD Mužík 16, výtvarník, pedagog, studoval u Vladislava Mirvalda a Zdeňka Sýkory (Lounská krajinářská škola)

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Miroslav Mužík

    Bořeň - Bílina

    Položka č.: 824

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:35

    akryl, plátno, 2016, 71 x 50 cm, sign. PD Mužík 16