• Jan Malý

    Pes

    Položka č.: 764

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:35

    tisk, 1974, 23,5 x 40 cm, sign. na zadní straně Jan Malý 1974, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Ladislav Martínek

    (1926-1987)

    Jarní tání

    Položka č.: 765

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:36

    olej, plátno, 54 x 69,5 cm, sign. PD L. Martínek, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Daniel Meller

    Stádo

    Položka č.: 766

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:37

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Tomáš Kubíček (Kentaur na lovu)

    Položka č.: 767

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:38

    dřevoryt, 9 x 11 cm, sign. DU Zd. Mézl, lehce zašpiněný papír, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Agáta

    Položka č.: 768

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:39

    dřevoryt, 9 x 6 cm, sign. DU Zd. Mézl, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Ing. Kratochvíl

    Položka č.: 769

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:40

    dřevoryt, 8,5 x 8 cm, sign. DU Zd. Mézl, lehce ohnutý pravý dolní roh, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Mudr. Václav Heřman

    Položka č.: 770

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:41

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Zdeněk Mézl

    Ex libris Ivan Kozel

    Položka č.: 771

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:42

    dřevoryt, 8,5 x 9 cm, sign. PD. Zd. Mézl, lehce zašpiněný papír, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu

  • Zdeněk Mézl

    Na břehu mořském

    Položka č.: 772

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:43

    dřevoryt, 1964, 17,5 x 26 cm, sign. PD Mézl 64, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Zdeněk Mézl

    Rudolf II.

    Položka č.: 773

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:44

    kolorovaná sádra, v. 23,5 cm, místy praskliny, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Zdeněk Mézl

    Karel IV.

    Položka č.: 774

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:45

    kolorovaná sádra, v. 30 cm, sign. vzadu Zd. Mézl, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • MICL

    (1969)

    Člověk/pes

    Položka č.: 775

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:46

    litografie, 2018, 26 x 42,5 cm, sign. PD Micl 18, č. 2/8, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Jana Míčková

    Chlapec s kolečkem

    Položka č.: 776

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:47

    akvarel, papír, 1959, 38 x 29 cm, sign. PD Jana 59, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Míčková

    Na procházce

    Položka č.: 777

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:48

    akvarel, tuš, papír, 1960, 24 x 41 cm, sign. PD Jana 60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jana Míčková

    Stromy

    Položka č.: 778

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:49

    akvarel, tuš, papír, 1960, 29 x 38 cm, sign. PD Jana 60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • A Mikulka

    Adam a Eva AM EA

    Položka č.: 779

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:50

    kombinovaná technika, tuš, papír, 20,5 x 12,5 cm, sign. DU Mikulka, rám

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 780

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:51

    litografie, 33 x 25 cm, na zadní straně tištěno: Joan Miró, Litografía original VI, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 781

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:52

    litografie, 33 x 25 cm, na zadní straně tištěno: Joan Miró, Litografía original IV, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Derrière le Miroir

    Položka č.: 782

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:53

  • Berto Monetti

    Klečící žena

    Položka č.: 783

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:54

    fix, akvarel, papír, 1982, 48 x 32 cm, sign. DU Monetti 82, při okrajích poškozený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Postava

    Položka č.: 784

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:55

    fix, papír, 1981, 29,7 x 21 cm, sign. DU Monetti 81, při okrajích pokrčený papír

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Berto Monetti

    V objetí

    Položka č.: 785

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:56

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Polonahé dívky

    Položka č.: 786

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:57

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Berto Monetti

    Manekýna

    Položka č.: 787

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:58

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Stojící ženský akt

    Položka č.: 788

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 11:59

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1992, 26,8 x 13,3 cm, sign. LD Monetti 92

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Žena před koupáním

    Položka č.: 789

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:00

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Stydlivá žena

    Položka č.: 790

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:01

    kvaš, tuš, akvarel, papír, 1992, 26,7 x 11,2 cm, sign. DU Monetti 92, při okrajích lehce poškozený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Ženy v parku

    Položka č.: 791

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:02

    lavírovaná kresba tuší, 1980, 19,8 x 25,8 cm, sign. DU Monetti 80, při okrajích lehce pokrčený papír

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Berto Monetti

    Svlékající se žena

    Položka č.: 792

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:03

    tuš, kvaš, papír, 1985, 29,4 x 14,8 cm, sign. PD Monetti 85

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Berto Monetti

    Akt ženy

    Položka č.: 793

    Plánované ukončení: 26. 02. 2021 12:04

    tuš, kvaš, papír, 1986, 29,4 x 15,8 cm, sign. LD Monetti 86

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)