auction history

  • Josef Kobra Kučera

    Chodil jsem za ženskejma

    No.: 18

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2025 16:17

    serigrafie, 1979, 30 x 10,5 cm, sign. LD Kobra 79

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

    České Budějovice

    No.: 16

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2025 16:15

    pohlednice, 12 x 9,5 cm, sign. PD v tisku

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**6 History of bids

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Útěk do Egypta

    No.: 15

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2025 16:14

    dřevoryt, 9 x 7 cm, sign. PD Halla

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Pevnost

    No.: 14

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2025 16:13

    litografie, 1991, 7 x 7,5 cm, sign. DU Jiří Bouda 91, studied at The State Graphic School in Prague, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Karel Beneš

    Provazochodkyně

    No.: 13

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2025 16:12

    litografie, 1982, 12,5 x 9 cm, sign. PD K. Beneš 82, č. 53/200

    Current price: 150 CZK (7 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Lovec

    No.: 12

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2025 16:11

    suchá jehla, 6,8 x 4,9 cm, sign. PD, č. 73/100, the disciple of prof. K. Hofman, J. Kousal and V. Hroch at The School of Arts in Zlin

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • Anna Grmelová

    (1926-2000)

    Sovička

    No.: 11

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2025 16:10

    suchá jehla, 7 x 5 cm, sign. PD , č. 70/100, the disciple of prof. K. Hofman, J. Kousal and V. Hroch at The School of Arts in Zlin

    Current price: 50 CZK (3 €)

  • František Kobliha

    (1877-1962)

    Břízy u potoka

    No.: 10

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2025 16:09

    lept, 5,7 x 3,4 cm, sign. PD F. Kobliha, č. 5/23, studied at UMPRUM (VŠUP, The School of Fine Arts and Crafts) in Prague and later by Prof. Zenisek at the Academy of Fine Arts in Prague, member Sursum and of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jan Kavan

    Zvířectvo

    No.: 6

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2025 16:05

    lept, 1981, 8,5 x 6,4 cm, č. 6/60

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Václav Vojtěch Novák

    (1901-1969)

    Vesnice s rybníkem

    No.: 4

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 07. 2025 16:03

    litografie, 1944, 25,5 x 38 cm, sign. PD V. V. Novák 44, papír v dolní části natržen, okraje a rohy pomačkané, the disciple of prof. Bukovac, Pirner and Nechleba at the Academy of Fine Arts in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Jiří Slíva

    Wine fitness

    No.: 17

    Auction price: 1.900 CZK (80 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2025 18:16

    litografie, 14 x 12,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, č. 10/50, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.900 CZK (80 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Jiří Slíva

    Skok do vína

    No.: 4

    Auction price: 1.700 CZK (71 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 12. 06. 2025 18:03

    litografie, 18 x 6,8 cm, sign. DU Jiří Slíva , č. 27/50, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 1.700 CZK (71 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Nokturno

    No.: 64

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 19:03

    litografie, 2018, 48,5 x 38 cm, sign. PD Lukáš Miffek 2018, č. 57/60

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID4**4 History of bids

  • Tomáš Jetela

    (1986)

    Dvě ženy

    No.: 55

    Auction price: 1.600 CZK (67 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 18:54

    Current price: 1.600 CZK (67 €)

    Last auctioneer: ID5**3 History of bids

  • Petr Nikl

    Atlas velký: Hadí motýl III

    No.: 38

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 18:37

    litografie, 2019, 33 x 33 cm, sign. PD Petr Nikl 2019, 46/60, the disciple of prof. A. Paderlik

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID1**2 History of bids

    Schloss Bachoven in Holland

    No.: 29

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 04. 06. 2025 10:28

    tisk, 1, 8, 7 x 13, 7 cm, heraldická exlibris, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

    Návrhy interiérů, lustrů a dekorací

    No.: 1556

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 19:02

    tuš, akvarel, papír, 44 x 28 cm, 14x originální kresba, volné listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Kamil Lhoták

    Plakát

    No.: 1544

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 18:50

    plakát, 44 x 31 cm, plakát k výstavě, vyd. MF, Praha, prosinec 1989, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Plakát

    No.: 1539

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 18:45

    plakát, 47,5 x 33 cm, plakát k výstavě, vyd. MF, Praha, duben 1978, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Faculty of Education - Charles University in Prague, the disciple of Prof. A. Pelc at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Věřte mi, Janičko, jestli jsem v životě přečetl osmnáct tisíc pětset šestašedesát svazků, tak je to moc.

    No.: 1510

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 18:16

    tuš, tužka, papír, 24 x 16,5 cm, sign. PD Evžen Seyček, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**7 History of bids

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Za břicho se popadat

    No.: 1509

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 18:15

    tuš, tužka, papír, 14,5 x 21 cm, sign. PD Evžen Seyček, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**0 History of bids

  • Tomáš Hřivnáč

    Ex libris Jiří Hruška

    No.: 1497

    Auction price: 450 CZK (19 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 18:03

    suchá jehla, 2016, 13 x 9, 5 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2016, č. XIII/XXX, studiued at The Secondary School of Applied Arts in Prague

    Current price: 450 CZK (19 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

    Guttenberg

    No.: 1457

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 17:23

    mědirytina, 10,5 x 7,2 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Jan Kollár

    No.: 1451

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 17:17

    mědirytina, 19,5 x 14,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Georg Straub

    (1805-1877)

    Vue de Glacier de Rosenlaui et des Monts Wellhorn et Wetterhorn

    No.: 1434

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 17:03

    akvatinta, 1845, 13,1 x 17,3 cm, značeno LD Dessiné par Straub. a PD Gravé par Weber., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

    Velehrad

    No.: 1417

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 16:43

    tisk, 15,4 x 18,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Miroslav Hucek

    SSSR - Zagorok / SSSR - Treťjakovská galerie

    No.: 1323

    Auction price: 1.100 CZK (46 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 15:09

    katalog, 1967, 23,8 x 18 cm, katalog k výstavě z roku 1983 se dvěmi fotografiemi, sign. a značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.100 CZK (46 €)

  • Ondřej Sekora

    (1899-1967)

    Byli jednou dva pejsci

    No.: 1307

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 14:53

    brož, vydal Albatros, Praha 1970, 50 000 výtisků, 16 s., brož, drobné skvrny na obálce, jinak výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**0 History of bids

  • Zdeněk Mahler

    (1928-2018)

    Spirituál bílého muže

    No.: 1204

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 13:10

    brož, 16 x 11,5 cm, podpis autora, vyd. Primus, Praha, 1990, pův. brož, 195s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Janko Jesenský: Demokrati

    No.: 1202

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 05. 2025 13:08

    kniha, 24,5 x 17 cm, podpis a věnování ilustrátora, vyd. SNKLHU, Praha, 1953, pův. clpl. vazba s obálkou, 371s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. H. Brunner, J. Benda

    Current price: 100 CZK (5 €)