auction history

  • Hans Figura

    (1898-1978)

    Výhled na řeku

    No.: 803

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 15:50

    lept, 26 x 32,5 cm, sign. PD Hans Figura, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Miloš Ondráček

    Interkosmos

    No.: 785

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 15:32

    ocelorytina, 1987, 5,5 x 7,3 cm, obálka se známkou, rytinou a razítkem, vyryl Miloš Ondráček, podpis rytce, podpis A. Gubarev a V. Remek, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    Mezinárodní veletrh Brno

    No.: 774

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 15:21

    ocelorytina, 1959, 4 x 5,5 cm, obálka se známkou, rytinou a razítkem, vyryli L. Jirka, B. Housa, B. Roule, podpis rytců i výtvarníků, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, Skupina 42, m…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • František Hudeček

    (1909-1990)

    100. výročí ČKD Praha

    No.: 772

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 15:19

    ocelorytina, 1971, 6 x 4,3 cm, obálka se známkou, rytinou a razítkem, vyryl Jan Mráček, podpis rytce i výtvarníka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Umelecka beseda, Skupina 42, member of The Hollar…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Karel Oberthor

    Jižní krajina - Ex libris

    No.: 753

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 15:00

    litografie, 1967, 10,2 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 67, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Žnec

    No.: 732

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 14:39

    lept, 11 x 8 cm, sign. PD Emil Kotrba, 34/100, Exlibris Dr. Ing. Novák St., the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jiří Vach

    Synagoga

    No.: 704

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 14:11

    lept, 17,5 x 12 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Vacátko

    Vození písku z Vltavy

    No.: 701

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 14:08

    litografie, 1939, 59,5 x 77,7 cm, sign. DU Vacátko, značeno na kameni PD, srolovaný papír, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    No.: 699

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 14:06

    9 x ocelorytina, 9 x (17 x 8,5) cm, V původním obalu, lehce pokrčený obal, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. A. Strnadel at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, UB and the group Grafis

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Schoeliger

    Starý muž

    No.: 664

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 13:31

    akvarel, papír, 16,6 x 10,9 cm, v rozích poškozeno, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

  • J. Oupický

    Architektonický návrh

    No.: 638

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 13:05

    pastel, tužka, papír, 21 x 29,5 cm, sign. PD Oupický

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Situations Plan

    No.: 634

    Auction price: 80 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 13:01

    Current price: 80 CZK (4 €)

  • Karol Molnár

    (1903-1981)

    Leamington

    No.: 626

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 12:53

    tuš, papír, 21,2 x 26,8 cm, the disciple of prof. I. Kulec and J. Obrovsky

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Rudolf Mejsnar

    (1928)

    Motýl

    No.: 623

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 12:50

    tempera, běloba, karton, 13,9 x 30 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • A. Václav Mašek

    Opava (návrh ilustrace)

    No.: 613

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 12:40

    tuš, papír, 20,5 x 15 cm, na spodním okraji papíru růžové skvrnky od barvy, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Jirotka

    (1854)

    Portréty mladých mužů

    No.: 601

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 12:28

    2x uhel, papír, 1917, 30 x 22 cm, oba signovány PD J. Jirotka, skvrny na papíře, zažloutlý papír, při okrajích mírně natržený

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jaroslav Jirotka

    (1854)

    Muž a žena

    No.: 600

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 12:27

    uhel, papír, 1917, 22,5 x 30 cm, sign. PD J. Jirotka 2/10 17 Dobřichovice, skvrny na papíře, zažloutlý papír, při okrajích mírně pokrčený a natržený

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Tvary

    No.: 596

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 12:23

    tuš, papír, 1965, 15,4 x 30,5 cm, sign. PD Jan Hejda 65, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Hodiny

    No.: 595

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 12:22

    tuš, papír, 1965, 30,5 x 15,5 cm, sign. LD Jan Hejda 65, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Vyzvání

    No.: 594

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 12:21

    tuš, papír, 1973, 29,4 x 20,9 cm, sign. PD Jan Hejda 73, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Jan Hejda

    (1927)

    Otvírání

    No.: 593

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 12:20

    tuš, inkoust, papír, 1986, 27,7 x 13,4 cm, sign. PD Jan Hejda 86, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)

  • Gatt

    Sprechenstein Castle

    No.: 590

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 12:17

    akvarel, papír, 27,5 x 21 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

  • Libor Wagner

    (1933-1994)

    Fontána

    No.: 577

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 12:04

    dřevoryt, 19,5 x 11,2 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • V. Veselý

    Sláva České Republice

    No.: 574

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 12:01

    litografie, 29 x 19,5 cm, sign. PD V. Veselý 92, pravý horní roh papíru lehce pokrčený, u dolního pravého rohu drobná šmouha, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Jiří Vach

    Brouk ve Zlaté uličce

    No.: 570

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 11:57

    suchá jehla, 12,1 x 8,2 cm, sign. PD J. Vach, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Methodu Kalábovi

    No.: 567

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 11:54

    litografie, 1960, 21,4 x 15,4 cm, značeno PN v tisku M. Švabinský, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. M. Pirner, J. Marak and E. Karel at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, member and chairman of the union of artists at The Czech…

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID4**2 History of bids

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Krásný výhled

    No.: 561

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 11:48

    litografie, 1986, 26,4 x 18,4 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman …

    Current price: 350 CZK (15 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    No.: 560

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 11:47

    litografie, 12,2 x 10,1 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member and chairman of The Hollar Associa…

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Tvář

    No.: 559

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 11:46

    litografie, 11,8 x 9,3 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, autorský tisk, oříznutá, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. C. Bouda, M. Salcman, K. Lidicky at The Faculty of Education - Charles University in Prague and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in …

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**6 History of bids

  • Josef Říha

    (1920)

    Staronová synagoga

    No.: 554

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 10. 2025 11:41

    litografie, 1970, 20 x 9,5 cm, sign. PD J. Říha 70, 66/90, na zadni straně štítek s popisem a razítko ČFVU, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Tittelbach, K. Minar, V. Sychra and J. Bauch at The Academy of Fine Arts in Prague and The Academy of Arts, Architecture and Design i…

    Current price: 150 CZK (7 €)