Boris Tesař
El noble cigarro
No.: 1032Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 17:11
litografie, 33 x 17 cm, sign. PD Boris Tesař, č. 2/62
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
El noble cigarro
Current price: 50 CZK (3 €)