Josef Hošna
(1926)
Jílové u Prahy
Položka č.: 282645Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:23
litografie, 35,3 x 45 cm, sign. PD Hošna, č. 27/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Nechleby a V. Rady na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)