Libuše Stratilová
(1933)
Jaro zamilovaných
Položka č.: 282589Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 29. 08. 2024 18:06
litografie, 1978, 27,5 x 14 cm, sign. PD L. Stratilová 78, č. 52/55, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar a Sdružení malířů Praha
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)