Milan Chabera
Vítr v St. Ive
No.: 111Auction price: 49.000 CZK (2.042 €)
Planned termination: 12. 12. 2024 15:00
akryl, olej, plátno, 2002-2006, 75 x 75 cm, sign. PD M. Chabera 2002-2006, rám, Milan Chabera je český malíř, grafik a sochař. Absolvoval AVU v Praze pod vedením prof. Jana Smetany. Svými dily se řadí mezi představitele abstraktní figurace. V jeho tvorbě se prolínají různé motivy, přičemž ústředním …
Current price: 49.000 CZK (2.042 €)