František Hodonský
(1925-1999)
Partie z jižní Moravy
No.: 2253Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 10. 02. 2026 18:07
litografie, 19,8 x 64,3 cm, sign. DU Fr. Hodonský, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)