Klára Trnková
Akvárium
No.: 903Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 17:40
akvarel, dřevěná deska, 9,5 x 9,5 cm, sign. PD Trnková, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)