Bohumír Bob Hochman

  • Bohumír Bob Hochman

    Prchlivá hvězda

    Položka č.: 382

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00

    špachtlová a štětcová technika, plátno, 2025, 30 x 24 cm, sign. PD Bob H 2025, napínací rám, autor ve své charakteristické práci slučuje zájem o kaligrafii a surrealismus, na zadní straně značeno autorským razítkem a popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)