• Čapek

    Pražské Jezulátko

    Položka č.: 124649

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:36

    litografie, 1993, 18,1 x 12,2 cm, sign. PD Čapek 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)