Eliška Konopiská
Králové
Položka č.: 264754Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:27
litografie, 17,5 x 12,5 cm, sign. PD Eliška Konopijská, č. 19/60, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)