Josef Mžyk

  • Josef Mžyk

    Položka č.: 699

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:16

    litografie, 2008, 33 x 24,3 cm, sign. PD Mžyk 2008, č. 138/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Josef Mžyk

    Jeseníky

    Položka č.: 180278

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:24

    serigrafie, 1980, 43 x 30,6 cm, sign. PD Mžyk Josef 1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Josef Mžyk

    Hudba z Montmartru

    Položka č.: 264399

    Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:20

    suchá jehla, 2002, 19,8 x 14 cm, sign. PD Mžyk Josef 1976, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců