Jaroslav Novák
(1914-1984)
Krajina s bludným balvanem
No.: 748Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 27. 09. 2024 15:05
litografie, 1943, 24,5 x 34 cm, sign. PD Jar Nov 43, pasparta, č. 9/56, pasparta mírně poškozena, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)