Jan Halla
(1926-1988)
Slunečnice
No.: 282676Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 10. 09. 2024 18:14
litografie, 58 x 39 cm, sign. PD Halla, č. 176/198, v místě původní pasparty zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)