Jan Halla

(1926-1988)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Slunečnice

    Položka č.: 282676

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:14

    litografie, 58 x 39 cm, sign. PD Halla, č. 176/198, v místě původní pasparty zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)