Jan Halla
(1926-1988)
Slunečnice
Položka č.: 282676Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:14
litografie, 58 x 39 cm, sign. PD Halla, č. 176/198, v místě původní pasparty zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)