Vojtěch Kolařík
Variace - jazz
Položka č.: 230498Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:08
akvarel, papír, 1967, 42 x 30,5 cm, sign. DU Kolařík 1967, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Vojtěch Kolařík
Písek
Položka č.: 230497Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:09
akvarel, pastel, běloba, papír, 2016, 29,5 x 41,7 cm, sign. LD Kolařík 2016, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tröstera a doc. O. Smutného na AVU v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)