Vladislav Wimmer
Karlův most
No.: 262418Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 03. 12. 2024 18:56
litografie, 1976, 27,2 x 42 cm, sign. PD Wimmer 76, autorský tisk, v místě původního rámu zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)