Vladislav Wimmer

  • Vladislav Wimmer

    Karlův most

    No.: 262418

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 03. 12. 2024 18:56

    litografie, 1976, 27,2 x 42 cm, sign. PD Wimmer 76, autorský tisk, v místě původního rámu zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 100 CZK (5 €)