Helena Horálková
Slovo dovnitř
Položka č.: 264753Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 18:18
litografie, 1992, 21,2 x 13 cm, sign. PD H. Horálková 92, č. 17/42, Antikvariát Dlážděná, žákyně R. Klimoviče, J. Hořánka a J. Mahelky na SOŠV v Praze, prof. W. Klemkeho na Kunsthochschule v Berlíně
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)