Igor Grimmich
(1979)
Prudká vášeň
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 04. 2024 20:33
litografie, 2023, 38 x 49 cm, sign. PD Igor Grimmich, č. 7/66, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu
Igor Grimmich
(1979)
Setkání
Položka č.: 19709Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA:
16. 10. 2020 15:54akryl, sololit, 2008, 20 x 23,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu
Igor Grimmich
(1979)
Odjezd
Položka č.: 267581Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 17:25
olej, plátno, 50 x 50 cm, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu