Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
Plachetnice
Položka č.: 157Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:36
akvarel, papír, 17,5 x 21 cm, sign. LD L. Ehrlich, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
U moře
Položka č.: 158Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:37
akvarel, papír, 17,5 x 22 cm, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
Zřícenina chrámu v Karnaku
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:38
akvarel, papír, 17,5 x 22 cm, sign. PD L. Ehrlich, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
Taormina Teatro Grecco
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 13:39
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)