Ladislav Ehrlich
(1886-1965)
Rozkvetlá louka
Položka č.: 122191Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 15. 08. 2024 18:38
litografie, 1946, 9,3 x 14,3 cm, sign. PD L. Ehrlich, PF 1948, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmullera a A. Hansena na ČVUT v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)