Zuzana Oberthorová - Popelková
Jablko
Položka č.: 767Vyvolávací cena: 3.100 CZK (130 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:24
olej, karton, 2011, 26,5 x 19,5 cm, sign. LD Z. Popelková 2019, rám, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)
Balanc
Položka č.: 768Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 15:25
olej, 2017, 19 x 13,5 cm, sign. LN Z. Popelková 2017, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)