Jan Janča

(1907-1992)

  • Jan Janča

    (1907-1992)

    Na náměstí

    Položka č.: 282575

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 28. 08. 2024 16:10

    litografie, 28 x 24,5 cm, sign. PD Janča, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na FF UJEP v Brně

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)