Jan Coufal
Petřín
No.: 282642Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 09. 09. 2024 18:20
litografie, 46 x 64,5 cm, sign. PD Jan Coufal, č. 18/32, v místě původní pasparty zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 250 CZK (11 €)