Jan Coufal
Petřín
Položka č.: 282642Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:20
litografie, 46 x 64,5 cm, sign. PD Jan Coufal, č. 18/32, v místě původní pasparty zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen SČVU
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)