Xénia Hoffmeisterová
V modři
No.: 501Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 17. 12. 2024 13:52
litografie, papír, 49, 5 x 62 cm, sign. PD Xénia Hoffmeistrová, č. 5/20
Current price: 4.000 CZK (167 €)