Xénia Hoffmeisterová
V modři
Položka č.: 501Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:52
litografie, papír, 49, 5 x 62 cm, sign. PD Xénia Hoffmeistrová, č. 5/20, studium u prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)