Vratislav Ševčík
Jablko pokušení
No.: 282599Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 29. 08. 2024 18:26
litografie, 1988, 28 x 20 cm, sign. PD V. Ševčík 88, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 350 CZK (15 €)