Vratislav Ševčík
Jablko pokušení
Položka č.: 282599Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 29. 08. 2024 18:26
litografie, 1988, 28 x 20 cm, sign. PD V. Ševčík 88, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)