Petr Chalabala

(1946-1999)

žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

  • Petr Chalabala

    (1946-1999)

    Kořalka

    Položka č.: 365

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:04

    litografie, 1979, 38 x 26,5 cm, sign. Pd Chalabala 79, č. 74/95, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)