Petr Chalabala
(1946-1999)
Kořalka
Položka č.: 365Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 17:04
litografie, 1979, 38 x 26,5 cm, sign. Pd Chalabala 79, č. 74/95, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)