Bohumil Krátký
(1913-2005)
Na lovu
Položka č.: 251261Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:12
litografie, 1982, 15,9 x 7,4 cm, sign. DU B. Krátký 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)