Roman Karpaš

  • Roman Karpaš

    No.: 282431

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 23. 07. 2024 17:50

    litografie, 2004, 26,5 x 32 cm, sign. PD Roman Karpaš 2004, č. 2/30, na několika místech mimo tisk ušpiněno od tiskařské barvy, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)