Roman Karpaš

  • Roman Karpaš

    Položka č.: 282431

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:50

    litografie, 2004, 26,5 x 32 cm, sign. PD Roman Karpaš 2004, č. 2/30, na několika místech mimo tisk ušpiněno od tiskařské barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v P…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)