František Vlach
Položka č.: 264847Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:00
litografie, 2000, 25 x 14 cm, sign. PD Vlach 2000, č. 46/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)