František Vlach

  • František Vlach

    Položka č.: 264847

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 09. 2024 19:00

    litografie, 2000, 25 x 14 cm, sign. PD Vlach 2000, č. 46/50, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)