František Vlach
PF 2011 (konvolut 5ks)
Položka č.: 839Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 19:27
5x litografie, 2010, vše sign. PD Vlach 2010, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmylové škole v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)