František Čermák
Mladá cikánka
Položka č.: 446Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 13:00
olej, karton, 70 x 50 cm, sign. PD F. Čermák, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)