Rudolf Václavík
(1898-?)
Stavení u rybníka
No.: 274287Auction price: 2.200 CZK (92 €)
Planned termination: 19. 08. 2024 17:33
olej, karton, 56,5 x 71 cm, sign. LD Václavík, rám, na rámu drobná poškození, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Academy in Vienna
Current price: 2.200 CZK (92 €)