Rudolf Václavík
(1898-?)studium na akademii ve Vídni; malíř; zabýval se malbou měst, především maloval Prahu (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2008, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2008)
Rudolf Václavík
(1898-?)
Stavení u rybníka
Položka č.: 274287Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 19. 08. 2024 17:33
olej, karton, 56,5 x 71 cm, sign. LD Václavík, rám, na rámu drobná poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na akademii ve Vídni
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)