Vladislav Panuška

(1902-1959)

  • Vladislav Panuška

    (1902-1959)

    Saturnův kruh 10. 7. 1950 3 hod.

    Položka č.: 249408

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 08. 2024 18:47

    olej, papír, 1950, 24,8 x 32,7 cm, sign. PD Vlad. Panuška, při okrajích pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na UMPRUM v Praze a u svého otce Jaroslava Panušky

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)