Martin Bouda

  • Martin Bouda

    Podél Orlice

    Položka č.: 427

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:41

    litografie, 2007, 13 x 18 cm, sign. PD M. Bouda 07, č. 13/200, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Martin Bouda

    Pražské probuzení

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:45

    litografie, 2007, 37 x 53,5 cm, sign. PD M. Bouda 07, č. 40/45, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)