Martin Bouda
Podél Orlice
Položka č.: 427Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:41
litografie, 2007, 13 x 18 cm, sign. PD M. Bouda 07, č. 13/200, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Martin Bouda
Pražské probuzení
Položka č.: 431Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 12:45
litografie, 2007, 37 x 53,5 cm, sign. PD M. Bouda 07, č. 40/45, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)