-
Milan Bauer
(1960)
Parní pomník
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:18
lept, 32,9 x 24,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 19/100, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Motocykl Ferdinanda Gramatiky
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 6.700 CZK (280 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:19
ručně kolorovaný lept, 18,4 x 39,5 cm, sign. DU BauerMilan, kolorovaný tisk, zlomený papír, levý horní roh do tisku, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 6.700 CZK (280 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Zátiší s automobilem
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:20
lept, 24,3 x 30,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 49/100, červená šmouha levý dolní roh mimo tisk , studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Tour de fantasy
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:21
lept, 34,5 x 24,3 cm, sign. DU BauerMilan, č. 66/100, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Pozdrav z dovolené
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:22
lept, 29,2 x 18,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 38/100, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Tatra
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:23
lept, 16,7 x 28,9 cm, sign. DU BauerMilan, autorský tisk, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Výlet s párou
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:24
lept, 24,1 x 17,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 38/100, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Cyklistka
Položka č.: 393Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:10
lept, 24,7 x 33,8 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 12/100, značeno v desce PD Milan Bauer, při pravém okraji lehounce ohmataný papír, levý dolní růžek utržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Bauer
(1960)
Zátiší s automobilem
Položka č.: 394Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:11
lept, 24,6 x 31 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 59/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO