Milan Bauer

(1960)

SEZNAM AUTORŮ

  • Milan Bauer

    (1960)

    Parní pomník

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:18

    lept, 32,9 x 24,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 19/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Motocykl Ferdinanda Gramatiky

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 6.700 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:19

    ručně kolorovaný lept, 18,4 x 39,5 cm, sign. DU BauerMilan, kolorovaný tisk, zlomený papír, levý horní roh do tisku, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 6.700 CZK (280 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Zátiší s automobilem

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:20

    lept, 24,3 x 30,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 49/100, červená šmouha levý dolní roh mimo tisk , studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Tour de fantasy

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:21

    lept, 34,5 x 24,3 cm, sign. DU BauerMilan, č. 66/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Pozdrav z dovolené

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:22

    lept, 29,2 x 18,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 38/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Tatra

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:23

    lept, 16,7 x 28,9 cm, sign. DU BauerMilan, autorský tisk, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Výlet s párou

    Položka č.: 25

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:24

    lept, 24,1 x 17,7 cm, sign. DU BauerMilan, č. 38/100, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Cyklistka

    Položka č.: 393

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:10

    lept, 24,7 x 33,8 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 12/100, značeno v desce PD Milan Bauer, při pravém okraji lehounce ohmataný papír, levý dolní růžek utržen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milan Bauer

    (1960)

    Zátiší s automobilem

    Položka č.: 394

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 09:11

    lept, 24,6 x 31 cm, sign. DU Milan Bauer, č. 59/100, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na střední průmyslové škole keramické

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook