Václav Koutský
(1907-1980)
Karlovy Vary
Položka č.: 282651Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:29
litografie, 1970, 22,3 x 60,3 cm, sign. DU V Koutský 1970, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)