Václav Koutský

(1907-1980)

  • Václav Koutský

    (1907-1980)

    Karlovy Vary

    Položka č.: 282651

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 09. 09. 2024 18:29

    litografie, 1970, 22,3 x 60,3 cm, sign. DU V Koutský 1970, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)