Jindřich Walla
Konvolut tří grafický listů
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:13
2 x suchá jehla, 1x litografie, 1984, 1984, 1986, vše ca 9,5 x 6 cm, vše sign. PD Walla, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)