Jaroslav Trinkmoc

autor je krajinář z Mařákovy školy, působil ve 20. - 50. letech v oblasti kolem Lázní Bělohrad

  • Jaroslav Trinkmoc

    Krajina u Kraslic

    Položka č.: 801

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:49

    olej, karton, 25 x 35 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)