Jaroslav Trinkmoc
autor je krajinář z Mařákovy školy, působil ve 20. - 50. letech v oblasti kolem Lázní Bělohrad
Jaroslav Trinkmoc
Krajina u Kraslic
Položka č.: 801Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 12. 2024 18:49
olej, karton, 25 x 35 cm, sign. PD Trinkmoc, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)